Zdeněk Sigl - HOFMANN CZ
       · zastoupení
       · dovoz a montáž zařízení 
· servis pro firmu Hofmann od roku 1970           
Úvod | Nabídka | Služby | Historie firmy | Z tisku | Reference | Poptávka | Kontakt | hofmann-ge.com  
Nabídka

Vyvažovačky kol HOFMANN - osobní vozy

Dovolujeme si Vám nabídnout vyvažovačky osobních a lehkých nákladních kol, od jednéz předních značek v oboru, s certifikátem kvality dle DIN EN ISO 9001:200, 14001:2004.

Vyvažovačky HOFMANN jsou vybaveny patentovanou hřídelí s VPM, virtuální měřící rovinou, zvyšující přesnost měření a rezistenci vůči okolním vlivům. Mají vlastní test a signalizaci chyb. Motorový pohon řemenem zajišťuje konstantní otáčky a krátký měřící čas. Kolo se upíná rychloupínací maticí, nebo patentovaným elektromechanickým upínáním power clamp.

Automatické změření statické a dynamické nevyváženosti proběhne v jednom měřícím běhu, který zahájí uzavření ochranného krytu nebo stisknutí tlačítka Start. Po měření kolo automaticky zabrzdí.

Standardní řada vyvažovaček je vybavená měřícím raménkem pro zadávání dat ráfku, volbu místa pro závaží a k přilepení lepících závaží patentovaným přídržným systémem na pozici 2.00 hod.

U komfortní řadysnímá rozměryráfku patentované raménko geodata, umísťující lepící závaží na pozici 12.00. Zobrazovací jednotka, LC-panel nebo monitor, jsou umístěny na pravé straně, nad vyvažovaným kolem, za které se zasouvá ochranný kryt.Napravo je ergonomicky umístěný odkládací držák pro upínací hlavu.V prostoru na levé straně je 24 hlubokých přihrádek pro závaží a kleště. Halogenové osvětlení vnitřku ráfku se zrcátkem ulehčuje lepení závaží.

U geodyny 6900-2p stačí upnout kolo, zavřít ochranný kryt a po automatickém zjištění všech dat kola pomocí skeneru začne měřící běh. Tak jednoduchá a rychlá může být profesionální vyvažovačka kol.

Vrcholem nabídky je geodyna optima II plus, třetí generace HI-TEC vyvažovačky s diagnostikou, která pomocí 5 CCD kamer a speciálních 3-D laserů zjistí, co dosud zjistit nešlo! Pouze v jednom měřícím běhu zachytí bezdotykově všechna data a možné závady na kole nebo ráfku, které jsou co nejpřesněji diagnostikovány a zdokumentovány.

Díky zabudovanému PC jsou vyvažovačky s monitorem kompatibilní s ASA dílenskou sítí.
Produced by Odysseus-net